Atvērto durvju dienas

Atvērto durvju dienās aicināti potenciālo audzēkņu vecāki iepazīties ar bērnudārza personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizēšanu un ikdienas norises pirmsskolā.

Lasīt vairāk

Meteņdienas svinēšana

6. februāri pie notika Meteņdienas svinēšana. Dzinām prom ziemu un saucām pavasari! Kopā visi dziedājām, dejojām, gājām rotaļās, un pēc svinībām baudījām siltu tēju ar pīrādziņiem. "

Lasīt vairāk

Citu tautu kultūra

Janvārī mums norisinājās citu tautu kultūras mēnesis, kur iepazināmies ar lietuviešu, igauņu , ukraiņu un indiešu tautas tradīcijām.

Lasīt vairāk

Ziemassvētki

Ziemassvētki ir brīnumu laiks! Kā katru gadu arī pie mums notiek brīnumi. Bērnudārza telpās sāk uzdarboties rūķi, kas ikdienas ritējumu padara krāsaināku un protams, ka pie mums brauc ciemos Ziemsvētku vecītis.

Lasīt vairāk

Valsts svētki

Mīlestība pret savu zemi sākas ģimenē. Mūsu skolotāju uzdevums ir sniegt priekštatu par Mūsu zemi un valsti. Lāčplēša dienas ietvaros pie mums ciemojās karavīri: iepazīstināja ar karavīra ikdienas dzīvi un kopīgi izvingrojāmies. Nedēļas izskaņā, protams, svētku koncerts un sveču aizdedzināšana, pašdarinātos svečturos.

Lasīt vairāk

Joku diena

Joku diena 1. aprīlī ar jautrām izdarībām tiek svinēta jau vairākus gadus dažādās pasaules malās. Šogad “Zelta Rasa” paslūdināja 1.aprīli par ČĪBU DIENU! Pilnīgi visi bija atnākuši dažādās čībās, tas sagadāja lielu prieku, izraisīja smaidus, padarīja šo dienu īpašu.

Lasīt vairāk

Praktiskās dzīves gudrību skolā

Ai, dzīvīte, ai, dzīvīte!
Pie dzīvītes vajadzēja
Vieglu roku, vieglu kāju,
Laba, gudra padomiņa.
Praktiskā dzīves gudrību skola

Lasīt vairāk

Mārtiņdiena

Mārtiņi - rudens beigas,ziemas sākums. Atveram ziemai vārtus ungaidām sniegpārsliņu virpuli ar sniegavīru pagalmā. Lai ziema veiklāknāktu,aicinām to uz Mārtiņdienas tirdziņu. Baudīt gardumus,kurus ir sarūpējušibērni kopā ar vecākiem.

Lasīt vairāk

Miķeļi mārupē

Miķeļi „Rudentiņš bagāts vīrs” 28.09.2017. Mārupe. Miķeļi jeb Miķeļdiena ir latviešu rudens saulgrieži un gada auglīgās daļas aizvadīšanas svētki.....

Lasīt vairāk

Olimpiskā diena mārupē

22.septembrī 563 norises vietās visā Latvijā notika "Olimpiskā diena 2017".....

Lasīt vairāk

Zinību diena Mārupē

Saulītei ir tāda vara,
Ka tā visu dzīvu dara
Kokiem, ziediem patīk plaukt,
Mazam bērnam lielam augt!

Lasīt vairāk

Jaunas telpas ziepniekkalnā!

Ir nemanāmi pagājusi Vasara, kas mūs lutināja gan ar maigiem saules stariem.....

Lasīt vairāk