Mēs piedāvājam

Pirmsskolas izglītības iestāde “Zelta Rasa” ir dibināta 2008.gadā un veiksmīgi pastāv pirmsskolas izglītības sfērā līdz šodienai.

Šī ir vieta, kur izglītojamie ne tikai saņem pirmās nepieciešamās zināšanas un prasmes, bet arī mācās orientēties vērtību un kultūras pasaulē. Sadarbībā ar vecākiem kvalitatīvi sagatavot bērnu pamatizglītības apguvei. Paaugstinot pedagogu kompetences līmeni, pastāvēt kā izglītības iestādei ar augstu darba kvalitāti. Iegūstot vecāku uzticību mums tiek uzticēti ar jaunākie brāļi un māsas.
Ar attīstošas un drošas vides palīdzību- ne tikai plašām grupu telpām, bet arī ar daudzveidīgu rotaļlietu un mācību materiālu bāzi- atbilstoši katram vecumam, mēs radām pozitīvas un motivētas aktivitātes bērniem, lai katrs bērns justos labi un komfortabli pie mums.

Ikkatrs bērns var atrast sev otrās mājas, vecākiem ģeogrāfiski piemērotā vietā :

Rīgā (Ziepniekkalns) , Mārupē, Ķekavā, Baložos, Berģos.

Mūsu filiāles

Ziepniekkalns

Šīs filiāles ēka ir līdzīga pilij... Pilīs dzīvo burvju fejas un elfi. Pilīs notiek brīnumi. Vislielākais brīnums – bērna tīrā dvēsele. Arī Ziepniekkalna filiālē katru dienu notiek brīnumi. Te bērni aizmirst lielpilsētas trokšņus un burzmu un viņiem nekas netraucē ļauties attīstības burvībā.
Tiek uzņemti bērni no 1,5 gada vecuma līdz pamatizglītības ieguvei. Ir iespēja apgūt arī mazākumtautības pirmsskolas izglītības programmu.

Lasīt vairāk

Mārupe

Jūs vēlaties, lai Jūsu bērns aktīvi un lietderīgi pavadītu laiku? Jūs vēlaties, lai viņam rastos vēlme saskatīt un iepazīt sevi un savu vietu apkārtējā pasaulē? Mēs esam gatavi palīdzēt Jūsu atvasītei. Mēs attīstīsim un pilnveidosim bērna potenciālu un bērna radošās spējas. Strādājām saskaņā ar Mārupes novada moto – “Labvēlīgam lidojumam teicama starta vieta!”.
Tiek uzņemti bērni no 1,5 gada vecuma līdz pamatizglītības ieguvei.

Lasīt vairāk

Ķekava

Ķekavas filiāle ir kā raiba pļava, kur zied mīļās neaizmirstulītes, skanīgi zvaniņi, saulainās pienenītes, maigās margrietiņas. Ekoloģiska, bērnu attīstībai piemērotā vieta - grupas telpas un personāls - viss, lai bērni kā puķes pļavā “skaisti ziedēt spēj”.
Tiek uzņemti bērni no 1,5 gada vecuma līdz pamatizglītības ieguvei.

Lasīt vairāk

Berģi

Garkalnes novada mežos, netālu no Juglas ezera, tur, kur ir tīrs gaiss un nav intensīvās satiksmes, atrodas pati klusākā un mierīgākā no mūsu filiālēm. Mēs, kā draudzīga, radoša un kupla ģimene, kur bērni ne tikai lasa, raksta, dzied, veido, bet prot arī vērot putnus pavasarī un sniegpārsliņas ziemā. Vieta, kur katru bērnu no rīta sagaida ar smaidu. Filiāles priekšrocības – ārpus pilsētas atrašanās vieta un īpaši labvēlīgs psiholoģisks klimats, pateicoties nelielam bērnu skaitam grupā. Tas dod iespēju katrā aktivitātē ņemt vērā bērna individuālās īpašības.
Tiek uzņemti bērni no 1,5 gada vecuma līdz pamatizglītības ieguvei.

Lasīt vairāk

Baloži

Starp privātmājām, dabas stūrītī nodrošināt vispusīgu bērna attīstību, ievērojot viņa vajadzības, intereses, spējas, pieredzi un liekot pamatus vērtībās balstītu ieradumu veidošanai. Neliels telpas , lai katrs bērns justos kā mājās. Māja, kurā nepārtraukti notiek kustība. Bērni jūtās kā “mazi uzņēmēji” būdami nepārtraukti darbībā.
Tiek uzņemti bērni no 1,5 gada vecuma līdz pamatizglītības ieguvei.

Lasīt vairāk